Ajtókilincs garnitúra, Verona WC 08/072, ezüst, WC-záras
Funkcionális elegancia otthonodban – a Vasalat VERONA WC 08/072 ajtókilincs garnitúra balos toaletthez készült, így harmonikusan illeszkedik fürdőszobád ajtajára. A hosszúkás, íves tervezésű címkészlet szálcsiszolt, acélhatású felülettel büszkélkedhet, amely ellenáll a napi használatnak és könnyen tisztítható. A 72 mm-es WC-távolság és a 8 mm-es négyzettengely pontos illeszkedést garantál, míg a finoman hajlított kar kényelmes fogást biztosít minden ajtónyitáskor.
Miért jó a Vasalat VERONA WC 08/072 termék?
Praktikus megoldás és stílusos megjelenés egyben: a VERONA kilincs bútorszalon-minőségű kidolgozása hosszú távon is megőrzi matt fényét, nem kopik, nem fakul. A balos kivitel célzottan a balra záródó ajtókhoz készült, így telepítése problémamentes. A beépített WC-zár forgatógombbal pillanatok alatt biztosít diszkrét privát szférát, kulcs és bonyolult szerkezet nélkül. Egyetlen mozdulattal zárhatsz, majd ugyanilyen gyorsan ki is nyithatsz, amikor végeztél.
Ezért fogod szeretni:
• Balos kivitel: tökéletes illeszkedés balra nyíló WC-ajtókhoz
• Szálcsiszolt fémfelület: modern, ujjlenyomat-taszító hatás
• Ergonomikusan ívelt kar: kényelmes, csúszásmentes fogás
• 72 mm-es WC-távolság: kompatibilis a legtöbb szabvány zárszerkezettel
• Komplett szerelési csomag: minden szükséges alkatrészt tartalmaz
Használati útmutató:
• Helyezd a négyzettengelyt az ajtózár furatába
• Illeszd fel a belső és külső kilincset a tengely két oldalára
• A mellékelt csavarokkal rögzítsd a hosszúcímeket az ajtólaphoz
• Húzd meg az imbuszcsavart, hogy a kar stabilan a tengelyen maradjon
• Ellenőrizd a forgatógomb működését, majd élvezd a zökkenőmentes használatot
A csomag tartalma:
• 1 pár balos kilincs hosszúcímmel
• Négyzettengely
• Rögzítőcsavar-készlet
• Imbuszkulcs a beállításhoz
Terméktulajdonságok:
• Kivitel: balos (L)
• Használat: WC-ajtó
• Távolság kilincs–zárgomb között: 72 mm
• Négyzettengely: 8 mm
• Anyag: szálcsiszolt fém (szatén acélhatás)
• Szín: natúr fém
• Szerelés: átmenő csavarokkal
Tisztítási javaslat:
Puha, nedves ruhával töröld át, enyhe semleges tisztítószerrel. Kerüld a súrolószereket és a savas tisztítószereket, hogy a szálcsiszolt felület hosszú ideig megőrizze esztétikus megjelenését. Szárítsd meg puha kendővel, így elkerülheted a vízfoltok kialakulását.














