Szűrő üveg NW40, 1,5–2,5 mm – prémium üveg szűrőtöltet

A Nature Works NW40 szűrőüveg egy fejlett, újrahasznosított zöld üvegből készült szűrőközeg, amely kiváló teljesítményt és hosszú élettartamot biztosít medencevíz-szűréshez. A gyártás során ellenőrzött forrásból származó alapanyagot használnak, amely egy kettős fertőtlenítési folyamaton – ózonos kezelésen és UV-sugárzáson – megy keresztül, így garantált a tiszta és biztonságos szűrőközeg.

 

Miért jó az NW40 szűrőüveg?

A speciálisan kialakított szemcseforma és felületkezelés biztosítja a mikrocsatornák folyamatos nyitottságát, így a szűrés hatékonyabb, miközben csökken a nyomásveszteség és az energiafelhasználás. Az Anti-Compaction Technology® megakadályozza a tömörödést, így a szűrőtöltet hosszabb élettartamot és stabil működést biztosít.

 

Ezért fogod szeretni:

• Kiváló szűrési teljesítmény

• Jelentős víz- és energiamegtakarítás

• Tiszta, kalibrált és prémium minőségű szűrőközeg

• Hosszú élettartam, tömörödésmentes működés

• Környezetbarát, újrahasznosított alapanyag

• Optimalizált vízáramlás és alacsony nyomásveszteség

 

Jellemzők:

• Típus: NW40 szűrőüveg

• Szemcseméret: 1,5 – 2,5 mm

• Anyag: újrahasznosított zöld üveg

• Fertőtlenítés: ózon + UV kezelés

• Technológia: Anti-Compaction Technology®

• Felhasználás: medence- és ipari vízszűrés

 

Tisztítási és karbantartási javaslat:

A szűrőtöltetet rendszeres visszamosással (backwash) kell tisztítani a folyamatosan magas szűrési teljesítmény érdekében.

 

Kérjük, vedd figyelembe, hogy ez a termék higiéniai terméknek minősül, ezért használat után nem érvényes rá az elállási jog.

Vélemény írása a termékről
Név
Email cím
Üzenet
Előnyök
Hátrányok
Értékelés
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről